Tradiční Reiki

Reiki je čistá energie univerzální lásky.

Je to energie léčivá a očistná.

Má svou vlastní moudrost.

Reiki v překladu znamená univerzální životní energie.

Naším tělem procházejí neviditelné energetické dráhy, meridiány. Také také máme energetická centra, která nám přivádějí do těla univerzální energii, pro orgány a nazýváme je čakry.

Reiki pomáhá při odstraňování bloků na meridiánech a čakrách i na jednotlivých orgánech. Když že se tyto dráhy uvolní, dochází ke zlepšenému zásobování určité oblasti těla energií, která může opět volně proudit. Reiki si vždy sama najde v těle místo, které potřebuje poladit nejvíce. Stačí položit ruce a nechat energii proudit.

Reiki si najde svou cestu tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Pouze pomáháme předat tělu energetický impuls a tělo se zregeneruje samo. Reiki zároveň odstraní jemně a pozvolna příčinu nemoci. A když je odstraněna příčina, zmizí i následek, nemoc. Víte že 90 % všech nemocí ovlivňuje psychika?  Reiki ovlivňuje výrazně pozitivně právě hlavně psychický stav.

Reiki je možno také používat do problematických situací, stavů nerovnováhy psychiky či vztahů. Účinek Reiki je možné pocítit nejen v přítomnosti, ale i v minulosti a budoucnosti. Jde tedy i o karmická řešení problémů. Můžeme čistit také místa, ve kterých se člověk pohybuje. Můžeme také předcházet těžkým situacím (zasláním energie předem k určité situaci). Protože je Reiki láskou, nemůže nikdy ublížit.

Dnešní doba je bojem o energie, proto REIKI DOPORUČUJI ZVLÁŠŤ TĚM, KTEŘÍ MAJÍ NÁROČNÁ POVOLÁNÍ A PRACUJÍ S LIDMI. Např. maséři, zdravotníci, úředníci, učitelé, ti co pečují o staré nebo nemocné lidi, ale hlavně také pro sebe k sebeléčení při různých nemocech a bolestech.


Kurz se zasvěcením do I.stupně REIKI

Jednodenní kurz, cca od 10.00 do 18.00 hodin. Jedná se o první, základní stupeň  zasvěcení do univerzální léčivé energie REIKI dle M.Usuiho. V průběhu tohoto kurzu se naučíte pracovat s energií, používat ji  k harmonizování psychiky i zdraví. Seznámíte se s čakrami a jednoduchým způsobem  vyrovnávat jejich energii. Zasvěcením do Reiki se rozpouštějí  také různé psychické bloky.
Reiki je zvlášť vhodné pro ty, kteří mají náročné povolání a jsou v každodenním kontaktu s lidmi. Pro nemocné nebo pro každého, koho tato energie přitahuje.

Cena: 1.200,- Kč, studenti, důchodci a ženy na mateřské:  1.000,- Kč


Kurz se zasvěcením do II.stupně REIKI

Jednodenní, sobotní kurz od 10.00 do 18.00. Další stupeň zasvěcení do univerzální léčivé energie REIKI dle M.Usuiho přinese větší příjem energie, rozšíření a čištění energetického Reiki kanálu. Učí se předávat energii na dálku, používat Reiki symboly v praxi, uzdravovat minulost, aj.

Cena:  2.100,- Kč, studenti a důchodci, ženy na mateřské: 1.900,- Kč


Kurz se zasvěcením do III.stupně REIKI – mistrovský stupeň

Je určen pro ty, kteří téměř každodenně využívají energii Reiki k léčení, sebe i druhých a cítí, že chtějí nadále na sobě pracovat, nebo jim není lhostejná situace na této planetě a chtěli přispět pozitivní enrgií k duchovnímu posunu lidstva. Tento stupeň je již mistrovský a přísun energie je trvalý a mnohdy samovolně spouštěn.

Kurz je domlouván individuálně a časově zabere jedno odpoledne.

 Cena: 3.000,- Kč, studenti a důchodci, ženy na mateřské: 2.700,- Kč

Kurz se zasvěcením do IV.stupně REIKI – učitelský stupeň

Kurz je celodenní, domlouván individuálně. Je určen pro ty, kterým se používání energii Reiki v každodenním běžném životě se stala samozřejmostí, chtějí pomáhat druhým a přiložit ruku k dílu na duchovním růstu lidí. Předpokládá se zde, že ten, kdo přijme toto zasvěcení je veden touhou předávat Energii Reiki dál a bude zasvěcovat a vyučovat druhé.

Cena dle dohody

Zasvěcení do REIKI I. a II. stupně – dle termínů uvedených v měsíčních programech, III.a IV.stupně – individuálně, termín dle osobní dohody

 

Kundalini Reiki

Isis Seichim