Kdo jsme

Jak to vše začalo a proč U Vodnářů…

Začalo to nevinně. V roce 2006 jsme se společně pustili do podnikání a otevřeli jsme prodejnu ve městě Písek. Naším záměrem tenkrát bylo vytvořit a předat dál to, co jsme sami v té době už poznali. Kromě zboží souvisejícím se zdravím, např. bylinné čaje, bylinné tinktury, přírodní kosmetika aj., jsme se zaměřili na duši a duchovno.

Prodávali jsme kameny, šperky z polodrahokamů, knihy s duchovní tématikou a další ezoterické zboží. Vytvořili jsme oázu uprostřed hektického centra města, kde si zákazník mohl posedět v proutěném křesílku a nabrat sil na další cestu.

Prostě prostor pro relax.

A protože jsme oba dva Vodnáři, nazvali jsme prodejnu U Vodnářů. Krom nabízeného zboží začal být velký zájem o osobní konzultace o výklad horoskopu. A protože nám naši zákazníci přinášeli témata a měli zájem o naše zkušenosti, pořádali jsme také v tom našem malém obchůdku, po zavírací době, přednášky, meditace a další kurzy.

Po pěti letech nám byl už náš obchůdek malý. Zájem o kurzy byl stále větší, rozhodli jsme se prostor vyměnit za větší a zaměřili jsme se více na kurzy než na prodej zboží. V Písku jsme působili do roku 2012.

Když jsme vybírali chalupu pro naši velkou rodinu, zavedlo nás to na místo, kde byla možnost krom bydlení vybudovat také centrum pro naše kurzy i pro kurzy druhých. Bylo rozhodnuto a přijali jsme i tuto výzvu. Šli jsme do toho naplno.

Po náročné rekonstrukci, kterou si chalupa vyžádala, jsme obchod v Písku ukončili a odstěhovali jsme se na samotu.

Vodnář je znamení, které je schopno se pohybovat životem ve skocích a umí začít od nuly. Tak co teprve dva Vodnáři…?

Život nás nenechal usnout na vavřínech. Přibyly nám včely a hned celá stovka. V současné době jsme skloubily všechny naše aktivity do celku.

Víc o nás:

Jarka

Více o nás a o našich akcích se můžete dozvědět zde

Aktuální akce

kurzy semináře, meditace