Isis Seichim

Léčení Egyptskými energiemi

Seichim je cestou otevření srdce a odhalení ega.

Seichim pochází z egyptského slova „Sekhem“, které se překládá jako „Síla sil“. Ja prastaré a svaté. Je to pokročilá forma léčení jak kontaktem skrze ruce, tak předáváním energie na dálku. Říká se, že je prapůvodní formou všech systémů léčení. Předpokládá se, že Seichim původně vzniklo v časech Atlantidy. Zmínky o něm najdeme i v mayské civilizaci v Jižní Americe a v Egyptě.

Toto léčení je velice silné, ale vždy pracuje jemně a v nejvyšším souladu s léčeným a jeho okolím. Je to velice jemná energie, která vychází od největší léčitelky Egyptských dob Isis (Eset). Léčí velmi hluboké úrovně a celkově vyrovnává celé bytí každého z nás. Vyrovnává tělo a auru, léčí emoční bloky a pomáhá zvládnout hluboký vnitřní smutek. Pomáhá také léčit vnitřní hojnost a sebevědomí. Z těla odstraňuje toxiny a pomáhá léčit traumata z minulých životů.

Těžko lze popsat, co všechno Isis Seichim podporuje v člověku, protože již ve starém Egyptě byla Isis nazývána “Bohyní Tisíce jmen”.
Seichim je formou léčebné energie s jinou vibrační frekvencí, než zdejší Reiki. Isis Seichim je pociťována jako velmi ženská a jemná. Je jako teplá koupel, vyživující, utěšující a velmi láskyplná. Toto zasvěcení je určeno převážně ženám.

Zasvěcení:

  • Termín zasvěcení podle našeho programu
  • Pokud máte zájem o toto zasvěcení a není v programu, napište mi prosím
  • Toto zasvěcení je možné si dohodnout pro skupinku (min 4 lidé)
  • Podmínkou je zasvěcení do Reiki, nebo Kundalini-Reiki (min. 1.stupeň)
  • Zasvěcení je celodenní (10.00 – 17-00)
  • Cena zasvěcení je 2000,- Kč

Kundalini Reiki