Vítejte na našich stránkách,

naleznete zde vše, čím se zabýváme a co vám může pomoci při vašich životních nebo zdravotních problémech, v těžkých situacích nebo při hledání smyslu života.

Když už vám dnešní uspěchaný svět nepřináší uspokojení, přijďte objevovat skutečné hodnoty. Spojíte se se se svým pravým Já, svojí duší a objevíte své nekonečné možnosti. Je to cesta k vnitřní spokojenosti a k opravdové vnitřní svobodě.

Vydejte se s námi.

Těšíme se na vás

             Jarka Olžbutová

Osobní konzultace 2024

Osobní konzultace dělám v Písku ve Stromu setkávání Na Hradišti, ulice Nová 99.

Je potřeba si dohodnout termín předem. Konzultace jsou vždy v pátek.

Více najdete ZDE

Jarka

tel. 774 242 536

E-book Horoskop jako Rodinná mapa

Nový e-book Horoskop jako rodinná mapa je na světě!

Je to už přes rok, co jsme se neviděli na našich společných setkáváních. Naše cesta, kterou jsme do této doby šli, se uzavřela. Otevřely se však jiné.

Nezahálela jsem a vytvořila jsem něco pro vás, co víte, jak významně mohou při různých problémech pomoct rodinné konstelace.

Téměř za všemi životními obtížemi, které člověk řeší, stojí různé rodové zátěže, které se nesou od minulých generací až k nám a velmi často přecházejí i na naše děti. Naše původní rodina nám staví základní kameny pro pevnou půdu pod nohama. Pro získání  psychické i fyzické síly je nutné vyčistit staré, těžké energie, které na vás sedí jako černý mrak.

Tento e-book jsem napsala pro vás, kdo jste pochopili, jak významná je rodina, do které jste se narodili. Jak mocný je tento proud síly, v dobrém i ve zlém, který na vás působí,
a chcete se osvobodit od nánosů z dob minulých.

V e-booku Horoskop jako rodinná mapa najdete:

  • návod na to, jak si postavit sami doma svou nejzákladnější rodinnou konstelaci podle horoskopu vašeho narození.
  • podrobné instrukce pro dvanáctidenní proces, kterým můžete projít, díky němuž se zátěže rodu budou rozpouštět.  V pracovních listech, které jsou součástí e-booku najdete doporučení na každý den.

 

Rodové zátěže se uvolní a vy budete čerpat
jen to nejlepší z toho,
co vám zde jednotliví předci zanechali.

Tak můžete dojít k vnitřní svobodě
a stát se tvůrci svého života.

J.O.

Víc najdete ZDE