Posvátné Komnaty Sri Ammy Bhagavana

Datum / čas
Date(s) - 11/03/2019
18:00 - 22:00

Místo konání
Chalupa U Vodnářů

Kategorie ne Kategorie


Při úplňku dne 23.11.2018 byly speciálním procesem Posvátné Komory v Lučkovicích proměneny do energií vyššího vědomí a přejmenovány na

Posvátné Komnaty  Sri Ammy Bhagavana

Posvátné Komnaty Sri Ammy Bhagavana jsou místa po celé planetě, kde je aktivovaná energie vyššího vědomí  Sri Ammy Bhagavana duchovními mistry z Indie. Jsou to jakési brány do vyšších světů. Slouží k duchovní transformaci a spojení se svým srdcem. Můžete zde požádat o odstranění překážek na vaší cestě, o pomoc při vašich problémech nebo o podporu pro splnění vašich snů. Cokoliv právě řešíte, energie v těchto Posvátných Komnatách vám bude nápomocna.
Před vstupem do Posvátné Komnaty Sri Ammy Bhagavana  projdete přípravným procesem a budete zasvěceni do Nejvyššího Světla Nejvyšší Lásky.

Celý proces je po skupinkách  max. 5 lidí a trvá cca. 4 hodiny. Probíhá ve velké posvátnosti, v tichosti, v meditacích a kontemplacích pod mým vedením. Začínáme všichni společně v meditační místnosti, kde dostanete informace o celém procesu.

Posvátná Komnata Sri Ammy Bhagavana je místnost, která je iniciovaná do vyšších energií Božského světla a  nacházejí se v ní posvátné obrazy a předměty. Do tohoto prostoru vstoupíte sami a budete žádat o to, co potřebujete řešit z jakékoli oblasti svého života. Můžete také nechat energii, aby vykonala sama co je u vás nejdůležitější. Tato energie je moudrá. Můžete prostě jen pobýt bez jakéhokoliv přání.

Je potřeba vědět, že každý jsme jiný a proto prožitky každého člověka budou jedinečné a dokonalé pro jeho osobní situaci. Vaše prožitky budou pravděpodobně jiné, než u ostatních.

Tohoto procesu se může zúčastnit každý, bez rozdílu věku a vyznání. S sebou si vezměte pití.

Vede: Tomáš Olžbut, tel.: 774 536 242, e-mail: uvodnaru@seznam.cz

Cena procesu: 500 Kč

Termín nejbližšího procesu: 

 

V pondělí 11.3.2019 od 18.00 hod –   obsazeno

Ve středu 27.3. 2019 od 18 hod.  –   2x volné místo

 

Místo konání: Chalupa U VODNÁŘŮ Lučkovice 51, Mirotice

Na tuto akci není možné se přihlásit přes webový formulář, napište mi e-mail, nebo zavolejte. Musíte mít potvrzenou účast, není možné přijet bez objednání. Případně že se nebudete moci zúčastnit, dejte mi vědět. 

Prosím přijeďte nejdříve 15 min. před začátkem. Děkuji

Pokud budete chtít zaslat informaci o novém volném termínu, tak mi prosím napište kontakt na e-mail a budu vás informovat. V případě zájmu celé skupiny 5 lidí je možné se domluvit na individuálním termínu. Napište, případně zavolejte.

Těším se na vás.

Tomáš