Kurz se ZASVĚCENÍM DO REIKI I.STUPNĚ

Datum / čas
Date(s) - 09/03/2019
9:00 - 18:00

Místo konání
Strom setkávání

Kategorie


V sobotu 9.2.2019 od 9.00 do 18.00 hod. KURZ je přeložen na 9.3.2019

Jedná se o první, základní stupeň zasvěcení do univerzální léčivé energie REIKI.
V průběhu tohoto kurzu se naučíte pracovat s energií, používat ji k harmonizování psychiky, zdraví i k osobnímu rozvoji. Seznámíte se také s čakrami a jak jednoduchým způsobem  vyrovnávat jejich energii.

Zasvěcením do Reiki se rozpouštějí různé psychické, emoční i mentální bloky.  Základním zasvěcením do Reiki získáváte větší schopnosti intuice a zároveň je to vždy nový začátek pro poznávání svého nitra, ve kterém objevíte možná netušené možnosti.

Reiki je zvlášť vhodné pro ty, kteří mají náročné povolání a jsou v každodenním kontaktu s lidmi, pro nemocné nebo prostě pro každého, koho tato energie přitahuje.

Program kurzu:

  • seznámení s teorií a trochu historie Reiki
  • zasvěcení do energie Reiki
  • práce s energií
  • harmonizace těla energií Reiki
  • seznámení s čakrami a vyrovnávání energie v jednotlivých čakrách
  • zodpovím vaše dotazy

Během kurzu vás povedu, vyzkoušíte si předávání energie v praxi, povím vám, kde a jak se dá Reiki použít v běžném životě, předám vám své osobní zkušenosti s Reiki.  Tuto energii používám denně ve svém životě už osmnáct let. Získáte jistotu v používání této energie.

Zasvěcení, kterým během kurzu projdete je krásný mystický zážitek. Váš energetický kanál pro příjem životní energie se bude pak pozvolna otevírat a dokonale čistit, tak aby bylo vše pro vás bezpečné. Natrvalo vám tato energie může zkvalitnit život.  

Tento kurz vám otevře nikdy nekončící cestu duchovního poznání. Pokud budete mít touhu, můžete následně pokračovat do dalších stupňů zasvěcení. Víc si přečtěte ZDE

Kde: Kurz bude probíhat ve Stromu setkávání v Písku (adresa a mapa v horní části této stránky, klikněte na “Místo konání”)

Strava: vlastní, je možné použít kuchyňku, nebo navštívit nějakou restauraci v Písku (bude přestávka). Káva a čaje jsou k dispozici.

Cena kurzu: 1.200,- Kč, sleva pro studenty a důchodce, ženy na mateřské:  1.000,- Kč

Reiki Mistr: Jaroslava Olžbutová

Víc o reiki

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.