Kdo jsem? Znamení zvěrokruhu VÁHY

Datum / čas
Date(s) - 11/10/2018
18:00 - 20:00

Místo konání
Stříbrné centrum Písek

Kategorie


Cyklus setkávání, zaměřený na rozvoj osobnosti podle jednotlivých znamení zvěrokruhu.

VÁHY

 

 

Co dostali do vínku ti, co se narodili ve znamení Vah?

Jak vytěžit maximum z potenciálu znamení?

Jak pochopit druhé podle Slunce ve znamení?

 

Zvu všechny narozené ve znamení Vah a také vás, co máte ve své blízkosti Váhu a chcete víc proniknout do jejího světa. Zvu všechny, kteří chtějí pochopit pravou podstatu astrologie.


Každý z nás si v sobě nese všech dvanáct znamení. Znamení,  ve kterém stojí Slunce při našem narození, je pro nás velmi důležité. Díky němu jsme přijali určité vibrace a je jen na nás, jak s nimi budeme zacházet.

Setkávání, které nám každý měsíc přinese jinou atmosféru.


Naladíme se na znamení, ve kterém se právě nachází Slunce. Tentokrát se zaměříme na Váhy. Budeme se jim důkladně věnovat ve všech dostupných rovinách. Seznámíte se s pozitivní stránkou znamení, jeho vlohách a talentech ale i s jeho nástrahami.  Dozvíte se, s kým si Váhy boudou rozumět a proč to s některými znameními skřípe. Společně zapracujeme také na odblokování energií, které brání využít pozitivní síly hvězd. Pomocí vedené meditace se ponoříme do hloubky znamení a nabereme jeho pozitivní sílu.

Poznejte sami sebe ve všech aspektech. Objevte své možnosti a vydejte se na cestu vědomého života.

Setkání je vhodné pro každého, kdo je narozen ve znamení Vah k vlastnímu sebepoznání. Vy co žijete s Váhou partnerem, dítětem, rodičem nebo máte kamaráda nebo kolegu Váhu, pomůže vám pochopit jejich chování. Prostě může přijít každý, kdo se zajímá o astrologii nebo chce poznat sám sebe ve všech rovinách. Všech dvanáct znamení tvoří ucelený kruh který vyzařuje z vesmíru své energie. Jen když se staneme celiství a otevřeme se všemu co nám vesmír nabízí, najdeme vyrovnání a spokojenost.

Těším se na vás.

Jarka

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.