ČAS VODNÁŘE – Nové vize

Datum / čas
Date(s) - 24/01/2019
18:00 - 20:00

Místo konání
Stříbrné centrum Písek

Kategorie


Chcete vytěžit maximum z energií, které visí ve vzduchu?

Přijďte ve čtvrtek 24.1.2019 do Stříbrného centra v Písku!

Setkání s meditací, které nám každý měsíc přinese jinou atmosféru. Povíme si o energiích, které přináší období, ve kterém se právě nacházíme.

Tentokrát o vodnářské energii.

 

Slunce vstoupilo do Vodnáře a svítí teď z tohoto znamení na všechny stejně. Přijďte si tedy poslechnout, jak nejlépe využít tuto sílu ve svůj prospěch, ať již jste se narodili kdykoliv.

 Naladíme se na znamení, ve kterém se právě nachází Slunce. Budeme se mu důkladně věnovat ve všech dostupných rovinách. Seznámíte se s pozitivní stránkou znamení, jeho vlohách a talentech ale i s jeho nástrahami.

Vodnář je znamení, které nebývá vždy dobře chápáno. Je to znamení extrémů, vzpoury a svobody. Bouří se proti starému, touží přinést nové. Dokáže vidět svět z velké výšky a tak mnohdy zná věci, co jiná znamení pochopí teprve v budoucnosti. Tohle období (od 20.1. do 19.2) teď nabízí svoji sílu každému, protože každý z nás v sobě Vodnáře máme a čas od času vnímáme. Každý z nás potřebuje najít svoje vize do budoucna a osvobodit se od staré, přebytečné zátěže.

Připraveným štěstí přeje, přijďte si poslechnout, co to pro nás všechny znamená.

Vyzařování Vodnáře ovlivňuje v tento čas každého, kdo chodí po planetě Zemi. Když známe jeho poselství, můžeme maximálně tohle období využít a to nejlepší ze znamení Vodnáře přinést do našeho života.  Povíme si, co dělat, abychom se cítili dobře i tomto zimním čase. Pomocí vedené meditace se ponoříme do hloubky znamení a nabereme jeho pozitivní sílu.

Těším se na vás.

Jarka

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.