ČAS KOZOROHA. Období, které nám přinese pevnost a stabilitu

Datum / čas
Date(s) - 20/12/2018
18:00 - 20:00

Místo konání
Stříbrné centrum Písek

Kategorie


Setkání, které nám každý měsíc přinese jinou atmosféru.

 

Zaměříme se na energie, které přináší období, ve kterém se právě nacházíme. Tentokrát si povíme o Kozorohovi, jeho síle i slabostech a jak co nejlépe využít to, co nám tohle období nabízí. 


Naladíme se na znamení, ve kterém se právě nachází Slunce. Budeme se mu důkladně věnovat ve všech dostupných rovinách. Seznámíte se s pozitivní stránkou znamení, jeho vlohách a talentech ale i s jeho nástrahami.

V Kozorohu se už dlouho nachází Pluto, “pán podsvětí” a už skoro rok Saturn, “pán karmy”. Tak nazývá astrologie tato dvě vesmírná tělesa. A když se k nim přidá ještě Slunce, může nás tohle znamení hodně potrápit. Připraveným štěstí přeje, přijďte si poslechnout, co to pro nás znamená

Vyzařování Kozoroha ovlivňuje v tento čas každého, kdo chodí po planetě Zemi. Když známe jeho poselství, můžeme lépe tohle dušičkové období překlenout a využít to nejlepší pro náš život.  Povíme si, co dělat, abychom se cítili dobře i tomto podzimním čase. Pomocí vedené meditace se ponoříme do hloubky znamení a nabereme jeho pozitivní sílu.

Těším se na vás.

Jarka

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.