Tomáš Olžbut

Jmenuji se Tomáš Olžbut a narodil jsem se ve znamení Vodnáře.

Ve svém životě jsem musel překonat hodně překážek a některé stále překonávám. Odlupuji slupky na své cestě k sobě.  Dříve jsem aktivně podnikal, smysl a naplnění života jsem viděl převážně ve vnějším a materiálním světě.

Po mém velkém životním zlomu, kdy se mi  rozpadla rodina, jsem  začal hledat vnitřní  naplnění života. I moje podnikání ve kterém jsem byl velmi úspěšný mě přestávalo uspokojovat. Při mém hledání se moje cesta spojila s Jarkou.

V roce 2000 jsme se společně prošli kurzem zasvěcení do Reiki, mým prvním kurzem a to byl další zlom v mém pohledu na svět. Začal jsem více poznávat sám sebe se všemi dobrými i špatnými vlastnostmi a to bylo pro mne velmi důležité. V roce 2005 jsem svojí firmu prodal. Jsem vděčný všem, kteří mě pomohli na mé cestě v podnikání a úspěchu při rozvoji firmy, která byla téměř mým dalším dítětem.

Za svým dalším sebepoznáním jsem odjel v roce 2006 do Indie, kde jsem se zúčastnil 21denního procesu  Oneness Univerzity  pod vedením duchovních učitelů Sri Ammy a Bhagavana.

V roce 2007, 2008 jsem se zúčastnil dalších prohlubovacích kurzů a v dubnu 2009, prvního českého trenérského  kurzu.

V lednu 2010 jsem byl osobně pozván do Indie na setkání se Sri Bhagavanem, kde se mi dostalo soukromého setkání a  požehnáním od Sri Bhagavana.

Dalším krokem sebepoznání byla pro mne metoda rodinných konstelací, která mě velice oslovila. Proto jsem se rozhodl zúčastnit se lektorského výcviku rodinných konstelací u Jana Bílého 2007-8. Nyní pořádám vlastní kurzy rodinných a systemických konstelací a dále se vzdělávám na dalších lektorských kurzech.

Absolvoval  jsem další kurz “Pomoc v rodinách” 2010-11 -základní výcvik, výcvik pro pokročilé -Zdravotní, Individuální, Multidimenziální, Peněžní -Finanční, Firemní a podnikové konstelace u Zdeňky Tuškové, ”  přímé žákyně Berta Hellingera. V srpnu 2011 jsem se zúčastnil kurzu ” Cesta uzdravení ”  u Berta Hellingera, autora Rodinných konstelací. Při své práci používám jeho metodu ” Pohyby duše”.

V listopadu a prosinci 2012, 2013 a 2015 jsem se zúčastnil dalších nových 30-ti denních prohlubovacích procesů v Indii na Oneness Univerzitě a byl vybrán pro speciální proces Posvátných Komnat. V listopadu 2018  jsme na procesu v Istanbulu  byl zasvěcen do Meditátora Nejvyššího Světla Nejvyšší Lásky a jako průvodce nových procesů Posvátných Komnat Sri Ammy a Bhagavana u nás na Chalupě U VODNÁŘŮ. V říjnu 2019 jsem absolvoval kurz Cosmic Power u Sofie Hellinger, Německo Bad Reichenhall a v listopadu 2019 v Istanbulu jsem prošel další iniciací do Meditace štěstí. V době covidové době jsem prošel Šamanským kurzem Odvážné snění s Albertem Villoldem a kurzy s  dr. Joe Dispenzou  Změň svůj osud a Formula.

Vyjadřuji svou nesmírnou vděčnost svým předkům, rodičům, mojí ženě Jarce a všem mým učitelům především Janu Rychlíkovi, Janu Bílému, Zdeňce Tuškové, Bertu Hellingerovi a duchovním mistrům  Sri Ammě a Bhagavanovi.

Tomáš