Posvátné komory

Posvátné komory – Lučkovice

Posvátné komory jsou místa po celé planetě, kde je aktivovaná energie vyššího vědomí Sri Amou Bhagavanem . Jsou to jakési brány do vyšších světů. Slouží k duchovní transformaci a spojení se svým srdcem. Můžete zde požádat o odstranění překážek na vaší cestě, o pomoc při vašich problémech nebo o podporu pro splnění vašich snů. Cokoliv právě řešíte, energie v těchto Posvátných komorách vám bude nápomocna.
Abyste mohli vstoupit do těchto komor, musíte projít procesem, který je přípravou.

Proces Posvátných komor

Dělám ho po skupinkách 5-7 lidí a trvá cca. 3,5 hodiny. Probíhá v tichosti v meditacích a kontemplacích pod mým vedením. Nejdříve začneme všichni společně v meditační místnosti, která se nazývá První komora. tady dostanete informace o procesu a náměty k rozjímání, abyste byli připraveni na to, co se může odehrát v další komoře.

Druhá komora je místnost, ve které se nachází obraz „Sri Murthi  a Zlatý orb“. Do tohoto prostoru vstoupíte sami a budete žádat o to, co potřebujete řešit z jakékoli oblasti svého života. Můžete také nechat energii aby vykonala sama co je u vás nejdůležitější. Tato energie je moudrá. Můžete prostě jen pobýt bez jakéhokoliv přání.

Je potřeba vědět, že každý jsme jiný a proto prožitky každého člověka budou jedinečné a dokonalé pro jeho osobní situaci. Vaše prožitky budou pravděpodobně jiné, než u ostatních.

Tohoto procesu se může zúčastnit každý, bez rozdílu věku a vyznání. S sebou si vezměte pití.

Kurz vede: Tomáš Olžbut, tel.: 774 536 242, e-mail: uvodnaru@seznam.cz

Termín nejbližšího kurzu :  ZDE

Posvátné Komory budou nově iniciovány na Komnaty Holistického vědomí                        ( Nejvyššího vědomí )

Podrobnosti nových procesů budou oznámeny později.

Děkuji za pochopení

Tomáš

Místo konání: Chalupa U VODNÁŘŮ Lučkovice 51, Mirotice

Na tento proces se musíte přihlásit předem a mít potvrzenou účast e-mailem, nebo telefonicky. Není možné přijet bez objednání! Případně že se nebudete moci zúčastnit, dejte mi vědět. 

Prosím přijeďte nejdříve 15 min. před začátkem. Děkuji

Pokud budete chtít zaslat informaci o novém volném termínu, tak mi prosím napište kontakt na e-mail a budu vás informovat. V případě zájmu celé skupiny 5 lidí je možné se domluvit na individuálním termínu. Napište, případně zavolejte.

Těším se na vás.

Tomáš  

Oneness

Dikša

Oneness kurzy

Učení Sri Amma Bhagavan