Posvátné komory – proces 3 komory

Datum / čas
Date(s) - 21/12/2017
0:00

Místo konání
Chalupa U Vodnářů

Kategorie ne Kategorie


Zcela nový proces z Indie, Oneness Univerzity. 

24. prosince 2013 byl pro západní svět spuštěn nový speciální posvátný proces Sri Ammy Bhagavana „ Posvátné Komory” dříve neformální označení „ Tři komory“.   Toto je nová etapa v kolektivním posunu lidstva směrem k osvícení a realizaci Boha.

21. prosince 2013 jsme oslavili rok od počátku Zlatého Věku, ve kterém se člověk bude více a více přibližovat Bohu a Bůh člověku.

Od chvíle, kdy se tento neuvěřitelně silný proces Oneness Svatyně děje v Indii, se stávají nespočetné zázraky léčení, probuzení, transformace, lidé vidí své osobní Božství a mluví s ním.

Nyní je tento proces otevřen také pro nás! Bude organizován Oneness trenéry bezplatně při dodržení pravidel, pouze v trvalém místě – Oneness centru.

Proces Oneness Svatyně je přístupný všem zájemcům (dikšadávajícím i široké veřejnosti ). Může být vedeny pouze Oneness trenéry, vybranými Božstvím, kteří prošli tréninkem a speciální iniciací na Oneness Univerzitě v Indii. Po speciálním prohlubovacím procesu v listopadu – prosinci 2013.

   Specializací ” Posvátných komor ” Lučkovice – Chalupy U Vodnářů je TRANSFORMACE. 

  Proces probíhá ve třech místnostech – komorách.

V první komoře – se přípravuje celá skupina pro vstup do dalších komor, kontemplace. Do druhé a třetí  komory už vstupuje každý sám.

Ve druhé komoře – probíhá léčení fyzického, emociálního a mentálního těla.

Ve třetí komoře  – Probuzení, transformace, osobní Božství se může stát fyzickým. Zde řeší i vaše problémy – hmotné, zdravotní a duchovní.

Na proces je nutné se přihlásit předem a mít potvrzení o možné účasti. Během procesu je doporučeno nejíst, ale jestli je to pro vás nezbytně nutné, tak si můžete přivést sebou svačinu. Voda a čaj je zde k dispozici. Proces je pro  5 lidí a trvá  cca.4 hodin. Vezměte si sebou teplé ponožky.

 Tento proces je zdarma. 

Proces vede: Tomáš Olžbut, tel.: 774 536 242, e-mail: tomasolzbut@seznam.cz

Místo konání : Posvátné Komory , Chalupa U Vodnářů, Lučkovice 51, Mirotice

 Termíny :

 V pondělí 17.11. 2014 od 15 hod.  volná místa

V pátek    28.11. 2014 od 17 hod. –  obsazeno 

V případě zájmu celé skupiny 5 lidí je možné se domluvit na individuálním termínu. Napište, případně zavolejte. 

 Na tento proces musíte mít povrzenou účast e-mailem, telefonicky. Není možné přijet bez objednání. Děkuji za pochopení a těším se na vás.   Tomáš