POSVÁTNÉ KOMORY – Lučkovice

Datum / čas
Date(s) - 13/05/2018
18:30 - 22:00

Místo konání
Chalupa U Vodnářů

Kategorie ne Kategorie


   

 

Proces POSVÁTNÝCH KOMOR je mimořádný fenomén, který se děje po celé planetě, kde můžete prožít svoje Božství velmi fyzickým a hmatatelným způsobem za účelem duchovního růstu a pomoci ve vašem životě.

Posvátné komory jsou místem, kde se přímo spojíte s Božským vědomím, které dovolí vašemu Božství, aby vám odstranilo překážky na vaší cestě a transformovalo vás do vyššího vědomí.

První komora je běžná místnost, sloužící k setkávání, kde jste vy a ostatní, kteří přišli na proces Posvátných komor. Dostanete informace a náměty k rozjímání, abyste byli připraveni na to, co se může odehrát v další komoře.

Další komora je místnost, ve které se nachází „Sri Murthi Zlatého orbu“. Do tohoto prostoru vstoupíte sami a budete žádat cokoli, co chcete, z jakékoli oblasti svého života, ve které potřebujete pomoci.

Je potřeba vědět, že každý jsme jiný a proto prožitky každého člověka budou jedinečné právě pro něj a dokonalé pro jeho osobní situaci. Vaše léčení, způsob a forma, ve které se vám může vaše Božství manifestovat, budou pravděpodobně jiné, než u ostatních.

Posvátné komory jsou rozmístěny po celém světě a tisíce lidí již oznamovalo zázračná uzdravení a duchovní transformace, které se odehrály v těchto komorách. Jsou zdarma a otevřeny lidem každého věku a vyznání.

Tento proces je přístupný všem zájemcům a je veden pouze vybranými Oneness trenéry, kteří prošli tréninkem a speciálními iniciacemi na Oneness Univerzitě v Indii.

Proces probíhá po skupinkách 5-9 lidí a trvá cca. 3,5 hodiny. S sebou si vezměte pití, případně svačinu dle osobní potřeby.

Tento proces je zdarma.

Proces vede: Tomáš Olžbut, tel.: 774 536 242, e-mail: tomasolzbut@seznam.cz

Místo konání: Chalupa U VODNÁŘŮ, Lučkovice 51, Mirotice

Počet účastníků je omezen.

Prosím přijeďte nejdříve 15 min. před začátkem. Děkuji

Termíny  2018 :                 

v neděli  13.5. 2018  od  18:30 hod. –  obsazeno
                
 Na tento proces musíte mít potvrzenou účast e-mailem, nebo telefonicky. Není možné přijet bez objednání !!!

 Pokud budete chtít zaslat informaci o novém termín, tak mi prosím napište kontakt na e-mail a budu vás informovat.

V případě zájmu celé skupiny 5 lidí je možné se domluvit na individuálním termínu. Napište, případně zavolejte. 

  Těším se na vás.  Tomáš