Reiki

Reiki je čistá energie Lásky. Je to energie léčivá a očistná. Má svou vlastní moudrost.

Reiki v překladu znamená univerzální životní energie.

Naším tělem procházejí energetické dráhy – meridiány. Máme také energetická centra – čakry. Reiki pomáhá při odstraňování bloků na těchto meridiánech či čakrách i na jednotlivých orgánech. Tím, že se tyto dráhy uvolní, dochází ke zlepšenému zásobování určité oblasti těla energií, která může opět volně proudit. Reiki si vždy sama najde v těle místo, které potřebuje energii nejvíce. Stačí položit na klienta ruce a energie reiki si najde svou cestu tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Pouze pomáháme předat tělu energetický impuls a tělo se zregeneruje samo. Reiki zároveň odstraní jemně a pozvolna příčinu nemoci. A když je odstraněna příčina, zmizí i následek – nemoc. Víme přece, že 95 % všech nemocí ovlivňuje psychika člověka a Reiki ovlivňuje výrazně pozitivně právě i psychický stav klienta.

Reiki je možno také používat do problematických situací, stavů nerovnováhy psychiky či vztahů. Účinek Reiki je možné pocítit nejen v přítomnosti, ale i v minulosti a budoucnosti. Jde tedy i o karmická řešení problémů.

Pomocí Reiki můžeme čistit také místa, ve kterých se člověk pohybuje. Lze také předcházet těžkým situacím (zasláním energie předem k určité situaci). Protože je Reiki láskou, nemůže nikdy ublížit.

Dnešní doba je bojem o energie, proto REIKI DOPORUČUJI ZEJMÉNA TĚM, KTEŘÍ MAJÍ NÁROČNÁ POVOLÁNÍ A PRACUJÍ S LIDMI. Např. maséři, zdravotníci, úředníci, učitelé, ti co pečují o staré nebo nemocné lidi, ale hlavně také pro sebe k sebeléčení při různých nemocech a bolestech.

Kurz se zasvěcením do I.stupně REIKI

Dvodenní kurz, v sobotu a neděli od 10.00 do 17.00 hodin. Jedná se o první, základní stupeň  zasvěcení do univerzální léčivé energie REIKI dle M.Usuiho. V průběhu tohoto kurzu se naučíte pracovat s energií, používat ji  k harmonizování psychiky i zdraví. Seznámíte se s čakrami a jednoduchým způsobem  vyrovnávat jejich energii. Zasvěcením do Reiki se rozpouštějí  také různé psychické bloky. Reiki je zvlášť vhodné pro ty, kteří mají náročné povolání a jsou v každodenním kontaktu s lidmi, pro nemocné nebo pro každého, koho tato energie přitahuje.

Cena: 1.200,- Kč, studenti a důchodci, ženy na mateřské:  1.000,- Kč

Kurz se zasvěcením do II.stupně REIKI

Jednodenní, sobotní kurz od 10.00 do 17.00. Další stupeň zasvěcení do univerzální léčivé energie REIKI dle M.Usuiho přinese větší příjem energie, rozšíření a čištění energetického Reiki kanálu.Učí se léčit na dálku, používat  Reiki symboly v praxi, uzdravovat minulost, aj. 

Cena:  2.100,- Kč, studenti a důchodci, ženy na mateřské: 1.900,- Kč

Kurz se zasvěcením do III.stupně REIKI - mistrovský stupeň

Je určen pro ty, kteří téměř každodenně využívají energii Reiki k léčení, sebe i druhých a cítí, že chtějí nadále na sobě pracovat, nebo jim není lhostejná situace na této planetě a chtěli přispět pozitivní enrgií k duchovnímu posunu lidstva. Tento stupeň je již mistrovský a přísun energie je trvalý a mnohdy samovolně spouštěn. Kurz je domlouván individálně a časově zabere jedno odpoledne.

Cena: 3.000,- Kč, studenti a důchodci, ženy na mateřské: 2.700,- Kč

Kurz se zasvěcením do IV.stupně REIKI - učitelský stupeň

Kurz je celodenní, domlouván individuálně. Je určen pro ty, kterým se používání energii Reiki v každodenním běžném životě se stala samozřejmostí, chtějí pomáhat druhým a přiložit ruku k dílu na duchovním růstu lidí. Předpokládá se zde, že ten, kdo přijme toto zasvěcení je veden touhou předávat Energii Reiki dál a bude zasvěcovat a vyučovat druhé. 

Cena dle dohody

Zasvěcení do REIKI I. a II. stupně - dle termínů uvedených v měsíčních programech, III.a IV.stupně - individuálně, nebo termín dle osobní dohody


KUNDALINI REIKI

Kundalini neboli hadí síla je naše životní síla, často symbolizovaná hadem. Tato energie je u většiny lidí blokovaná, protože jsme ztratili kontakt s naším nitrem z důvodu zranění a traumat vzniklých v minulých životech, prenatále nebo v dětství. A nadále je blokována díky našemu životnímu stylu a myšlení. Kundalini stoupá vzhůru páteří a zásobuje celý fyzický systém. Je to mocná energie v nás, je projevem naší léčivé i tvořivé síly. Propojuje celý energetický systém od první po sedmou čakru a spojuje nás s energií celého vesmíru a propojuje hmotu s duchovnem. Čistí, otevírá a aktivuje jednotlivé čakry. Práce s kundalini a násilné otvírání čaker může být pro neznalého člověka nebezpečné. S aktivací se vyplavuje na povrch nahromaděný stres a ne vždy může člověk vše unést. Zasvěcení do Kundalini Reiki tuto sílu probouzí pouze tak, jak je pro daného člověka bezpečné, vše je velmi jemně vedeno právě díky propojení s energií Reiki.

Kundalini Reiki čistí všechny energetické linie v těle od kořenové až po korunní čakru a energie může opět volně protékat tělem. Zároveň pozvedá naše vědomí na vyšší duchovní úroveň. Mistrovská energie čistí tělo i duši a vyjasňuje problémy ega. Je podporováno univerzální vědomí, láska a harmonie. Díky tomuto zasvěcení můžeme také léčit druhé.

Na Kundalini-Reiki je třeba se dívat jako na paralelní vývoj k Usui-Reiki. Kundalini-Reiki se lze naučit, aniž by bylo nutné projít jiným stupněm Reiki. Nepracuje se symboly a mantrami, proto je velice snadné se Kundalini-Reiki naučit.

Kundalini-Reiki bylo uvedeno dánským učitelem meditace Ole Gabrielsenem a jeho vědění bylo chanelováno Nanebevzetým Mistrem Kuthumi, který dává v dnešní době změn toto učení všem nesobeckým lidem k dispozici.

Kundalini-Reiki I. - Tři stupně zasvěcení:

Kundalini-Reiki 1.

Otevírá kanál a umožňuje energii proudit. Jsou otevřeny a posíleny temenní, srdeční a ruční čakry. Učí se léčit kontaktně. Z hlediska energie se rovná zasvěcení Kundalini-Reiki třem stupňům systému Usui-Reiki.

Zasvěcení 500,- Kč

Kundalini-Reiki 2

Zesiluje kanály reiki. Jemně a bezpečně je probuzena energie a oheň kundalini, který dosáhne minimálně čakry solar-plexu . Celý energetický systém je čištěn a rozšiřován tok příjmu energie.

Zasvěcení 500,- Kč

Kundalini-Reiki 3

Tímto zasvěcením v může energie proudit plnou silou. Je otevřena základní čakra a celý energetický kanál je rozšířen, čištěn a zesilován. Do tohoto zasvěcení jsou zahrnuty zvláštní možnosti:

 • Energetické vyrovnání
 • Diamant-Reiki
 • Krystal-Reiki
 • DNA-Reiki
 • Reiki na porodní trauma
 • Reiki prostorové
 • Reiki pro minulé životy

Zasvěcení 2000,- Kč

Kundalini-Reiki Booster I. - další stupně

Zasvěcení 4 - 6 ještě navýší energetický potenciál.  (Předpoklad: Kundalini - Reiki I.)

Tato zasvěcení slouží k zesílení energie, rozšíření čaker a energetického kanálu. Nové vědění předáváno není. Oproti Kundalini-Reiki 3 se zdvojnásobí energetická úroveň.

 • Kundalini-Reiki 4
 • Kundalini-Reiki 5
 • Kundalini-Reiki 6 Booster I.

Zasvěcení do těchto třech stupňů: 1000,- Kč

Kundalini-Reiki Booster II.

S těmito dalšími třemi zasvěceními se dosáhne plné úrovně Kundalini-Reiki (Předpoklad: Kundalini-Reiki Booster I.)

Tato zasvěcení slouží k dalšímu zesílení energie, rozšíření čaker a energetického kanálu. Nové vědění předáváno není. Oproti Kundalini-Reiki 3 je energetická úroveň čtyřnásobná.

 • Kundalini-Reiki 7
 • Kundalini-Reiki 8
 • Kundalini-Reiki 9 Booster II.

Zasvěcení do těchto třech stupňů: 1000,- Kč

Kundalini-Reiki Booster III.

Je dosaženo maximální možné úrovně kundalini-reiki. Nové vědění předáváno není. Zasvěcení slouží k zesílení energie, rozšíření energetického kanálu, stimulaci čaker. Uzavřením kundalini-reiki Booster III. můžeš do tohoto systému zasvěcovat i ostatní.

 • Kundalini-reiki 10
 • Kundalini-reiki 11
 • Kundalini-reiki 12 Booster III

Zasvěcení do těchto třech stupňů: 1000,- Kč

Gold-Reiki

Gold-Reiki je možností, jak zvýšit a zjemnit energie Kundalini Reiki. Poté, co je ukončeno Kundalini-Reiki lze pokračovat stupni Booster, které zesílí působení kundalini, druhou cestou je pokračovat v Gold-Reiki, která sestává ze tří zasvěcení. Gold-Reiki je jiná vibrační frekvence než Kundalini-Reiki a je pociťována jako měkčí. Je to příjemná, láskyplná zlatostříbřitá energie.

Nechte rozhodnout svůj cit, zda chcete raději pokračovat Gold-Reiki po ukončení základních stupňů Kundalini-Reiki nebo zda chcete zesílit proudění pomocí stupňů Booster. Obě cesty se nevylučují.

Gold-Reiki je třístupňový zasvěcovací program. (Předpoklad pro zasvěcení: Kundalini-Reiki I.)

 • cena všech třech zasvěcení je 1000,- Kč