Isis Seichim - Léčení Egyptskými energiemi

Seichim je cestou otevření srdce a odhalení ega.

Seichim je prastaré a svaté. Pochází z egyptského slova „Sekhem“, které se překládá jako „Síla sil“. Je to pokročilá forma léčení pokládáním rukou ale také předávání energie na dálku. Říká se, že je prapůvodní formou všech systémů, které léčí pokládáním rukou. Předpokládá se, že Seichim původně vzniklo v časech Atlantidy. Zmínky o něm najdeme i v mayské civilizaci v Jižní Americe a v Egyptě. Toto léčení je velice silné, ale vždy pracuje jemně a v nejvyšším souladu s léčeným a jeho okolím. Je to velice jemná energie, která podporuje projevení největší léčitelky Egyptských dob Isis (Eset) v každém člověku. Léčí velmi hluboké úrovně a celkově vyrovnává celé bytí každého z nás. Vyrovnává tělo a auru, léčí emoční bloky a pomáhá zvládnout hluboký vnitřní smutek. Pomáhá také léčit vnitřní hojnost a sebevědomí. Z těla odstraňuje toxiny a pomáhá léčit traumata z minulých životů.

Těžko lze popsat, co všechno Isis Seichim podporuje v člověku, protože již ve starém Egyptě byla Isis nazývána "Bohyní Tisíce jmen".

Seichim je formou léčebné energie s jinou vibrační frekvencí, než zdejší Reiki. Isis Seichim je pociťována jako velmi ženská a jemná. Je jako teplá koupel, vyživující, utěšující a velmi láskyplná.

Zasvěcení:

I. stupeň:

pro uživatele, pro léčení (předpokladem je zasvěcení do reiki I.stupně nebo Kundalini reiki – I. stupeň)
1 den – 2.000,- Kč

II. stupeň:
mistrovský Isis Seichim: (předpokladem Mistr reiki, nebo Mistr III. st. kundalini- reiki) 1 den – 5.000,- Kč 


Individuální léčení: Je vhodné zvlášť pro ženy, rozpouští a uzdravuje hluboká citová zranění.

  • Cena: 500,- za hodinu