Přihlásit

zasvěcení do Dikši - Oneness Awakening

Začátek: 08. 07. 2011 18:00, konec: 10. 07. 2011 16:00

ZASVĚCENÍ DO PŘEDÁVÁNÍ  DIKŠI

Oneness Awakening :

Kurz „Oneness Awakening“ nebo li kurz „ probuzení do Jednoty " je 3 denní pobytový kurz vytvořen za účelem pomoci lidem dostat se z omezení a konstrukcí mysli. Když se ztotožňujeme s myslí – když naše prožitky filtrujeme na základě minulého podmiňování – ve skutečnosti nežijeme, ale pouze existujeme, pouze přežíváme. Smyslem života je jednoduše žít – prožívat realitu tak jak je – a tento přirozený stav, kdy jsou naše smysly živé, srdce je otevřené, jsme v přímém kontaktu s Jednotou ve všem.

Tímto kurzem vás bude Oneness trenér provázet různými druhy učení a procesů, které sám obdržel na trenérském kurzu v Indii.

Je to velmi posvátný proces vedený Božstvím, který vyvrcholí přenosem velmi speciální dikši, která se nazývá Mukthi Deeksha. 

Po absolvování kurzu probuzení „Oneness Awakening“, jsou účastníci zasvěceni na dikšadávající a bude jim ukázáno jak předávat dikšu ostatním.

Tento velmi hluboký proces, kdy budete mít možnost se podívat na svá omezení, čistit blokující energie, které vám brání žít život naplno se bude odehrávat v našem nově vybudovaném centru, kde ještě neporušená příroda bude vaším velkým pomocníkem, jak se opět navrátit do hlubokého klidu v sobě.

více o kurzu


Kapacita chalupy U Vodnářů  je 15 lůžek.
Přihlášky zasílejte e-mailem uvodnaru@seznam.cz,. nebo telefonicky 774 536 242, 774 242 536.

Těšíme se na vás
Tomáš Olžbut