Přihlásit

ONENESS AWAKENING - se zasvěcením do Dikši

Začátek: 31. 03. 2017 18:00, konec: 02. 04. 2017 17:00
 ONENESS AWAKENING - se zasvěcením do Dikši

Na kurzu projdete hlubokou vnitřní očistou vašich bloků a seznámíte se s meditačními technikami pocházejícími z učení Sri Ammy a Bhagavana z Indie Oneness Univerzity. Během kurzu budete zasvěceni do schopnosti předávat energii Dikša.

Kurz „Oneness Awakening“ nebo li kurz „ probuzení do Jednoty "je vytvořen za účelem pomoci lidem dostat se z omezení a konstrukcí mysli. Když se ztotožňujeme s myslí – když naše prožitky filtrujeme na základě minulého podmiňování – ve skutečnosti nežijeme, ale pouze existujeme, přežíváme. Když žijeme uvnitř konstrukcí mysli, ve skutečnosti nežijeme vůbec.

Smyslem života je jednoduše žít – prožívat realitu, tak jak je – a tento přirozený stav, kdy jsou naše smysly živé, srdce je otevřené, jsme v přímém kontaktu s Jednotou ve všem. Tímto kurzem vás bude Oneness trenér provázet různými druhy učení a procesů, které sám obdržel na trenérském kurzu v Indii a při vedení kurzu bude vycházet ze svých vlastních prožitků.

Smyslem kurzu není poskytnutí informací nebo pomocných nástrojů jak na sobě pracovat, ale spíše jde o to, abyste si sami přímo prožili, jaký je život mimo omezení mysli a skrze váš přímý prožitek objevili nekonečný mír, ticho, klid a lásku.

Součástí kurzu je zasvěcení do schopnosti předávání energie Dikša.

Energie Dikša je určena pro každého, kdo chce na sobě pracovat, osvobozovat se od problémů a objevovat jednotu se sebou samým, s ostatními i s celým vesmírem. Zasvěcení přinese každému velký posun ve svém vývoji a možnost předávat tuto energii dál.

Organizační pokyny: 

Kde: víkendový kurz, který se koná na  Chalupa U VODNÁŘŮ v Lučkovicích u Mirotic v krásném koutě jihočeské přírody.

Začátek: V pátek 31.3. 2017 od 18:00 hod.

Konec: V neděli  2.4 2017  v 16:00 hod. 

Doprava: Je možné se dopravit autobusem do Mirotic, Myštic a Čimelic ( kde je i vlakové nádraží ), kam pro vás po dohodě přijedeme. Pokud pojedete vlastním autem, plán cesty vám zašleme po přihlášení na kurz. 

cena kurzu: Oneness Awakening je 3000 Kč + ubytování  600,- Kč a strava 500,- Kč.  Pro účastníky, kteří již kurz absolvovali i u jiného trenéra je cena 1000 Kč + ubytování 600,- a strava 500,- Kč.
Zálohu na kurz 1000 Kč zašlete po přihlášce na účet č. 477017563/0300
 
Kurz vede:  Tomáš Olžbut.

Přihlášky: e-mailem: uvodnaru@seznam.cz nebo telefonicky tel. 774 536 242

Ostatní: Ubytování je na 2-5 lůžkových pokojích, s povlečením. Dále jsou k dispozici jsou přezuvky, deky, karimatky. S sebou pohodlné oblečení.

Počet účastníků je omezen :    Kurz je již obsazen !       

Termín dalšího kurzu bude na podzim 2017, v případě zájmu o bližší informace mě prosím kontaktujte. Tomáš