Přihlásit

Kurz se ZASVĚCENÍM DO REIKI I.STUPNĚ

Začátek: 12. 11. 2016 10:00, konec: 13. 11. 2016 16:00

Vstupné: 1 200,00 Kč


Dvoudenní kurz:
Sobota   12.11.2016 od 10.00 do 17.00 hod.
Neděle   13.11.2016 od 10.00 do 16.00 hod. 

Jedná se o první, základní stupeň  zasvěcení do univerzální léčivé energie REIKI dle M.Usuiho.
V průběhu tohoto kurzu se naučíte pracovat s energií, používat ji k harmonizování psychiky i zdraví. Seznámíte se také s čakrami a jednoduchým způsobem  vyrovnávat a harmonizovat jejich energii. Zasvěcením do Reiki se rozpouštějí různé psychické, emoční i mentální bloky.  Základním zasvěcením do Reiki získáváte větší schopnosti intuice a zároveň je to vždy nový začátek pro poznávání svého nitra, ve kterém objevíte možná netušené možnosti.

Reiki je zvlášť vhodné pro ty, kteří mají náročné povolání a jsou v každodenním kontaktu s lidmi, pro nemocné nebo prostě pro každého, koho tato energie přitahuje.

Program kurzu:
Sobota dopoledne: seznámení s teorií, trochu historie, proč a co získáte zasvěcením, první zasvěcení
Sobota odpoledne: práce s energií, léčení, druhé zasvěcení
Neděle dopoledne: seznámení s čakrami, vyrovnávání energie v jednotlivých čakrách, třetí zasvěcení
Neděle odpoledne: meditace, dotazy, čtvrté, závěrečné zasvěcení.

Během kurzu vás povedu, vyzkoušíte si předávání energie v praxi, povím vám, kde a jak se dá Reiki použít v běžném životě, předám vám své zkušenosti a získáte jistotu v používání této energie. Čtyři zasvěcení, kterými během kurzu projdete jsou jednak pěkným zážitkem a také jistotou, že se váš energetický kanál pro příjem této energie bude pozvolna otevírat a dokonale čistit, tak aby příjem energie byl pro vás bezpečný. Každým dalším zasvěcením je pro vás příjem energie silnější.

Kde: Kurz probíhá na Chalupě U Vodnářů v Lučkovicích u Mirotic (pokud k nám neznáte cestu, zašlu vám podrobný plánek cesty - napište si o něj). Po dohodě předem je možné pro vás přijet do Mirotic nebo do Čimelic, kam jezdí autobusy a do Čimelic vlak, ze směru od Písku nebo ze směru od Prahy, nebo do Myštic, ze směru od Blatné nebo Plzně.
V případě nepříznivého počasí (při větším množství sněhu je k nám doprava ztížená) vás budeme kontaktovat a situaci řešit dle aktuálního stavu 
  
Strava :
vlastní, je možné použít kuchyňku - jídlo si můžete ohřát na sporáku nebo v mikrovlnné troubě, káva, čaje jsou k dispozici

Cena kurzu: 1.200,- Kč, studenti a důchodci, ženy na mateřské:  1.000,- Kč

Reiki Mistr: Jaroslava Olžbutová

Více o reiki